”Architekci mają możliwość wpływania na otoczenie zwykłych ludzi…”

Na ile to stwierdzenie daje poczucie odpowiedzialności za możliwość ingerowania w stan ducha drugiego człowieka? Czy potrzeba projektowania rzeczy nietypowo wyraża pragnienie by coś było bardziej osobiste i specyficzne?

Oczywiście! Taką doktryną kieruje się przy projektowaniu Studio Architektury Wnętrz-Ewa Budniewska-Bratek, działające na rynku projektowym od 1992 roku.

Zespół architektów, artystów grafików, artystów plastyków, artystów fotografików oraz branżowców, kierowany przez Ewę Budniewską-Bratek, łączy wspólna pasja – tworzenia rzeczy niepowtarzalnych.

Projektując obiekty od podstaw, modernizując obiekty istniejące, czy też projektując nowe wnętrza, kierujemy się zasadą traktowania Inwestora w sposób wyjątkowy.

 

1 WIARYGODNOŚĆ

STUDIO ARCHITEKTURY WNĘTRZ TO FIRMA Z DWUDZIESTOTRZYLETNIM DOŚWIADCZENIEM PROJEKTOWYM. WIELCY I MALI ZAUFALI NASZEMU DOŚWIADCZENIU SPEŁNIAJĄC SWOJE INWESTYCYJNE MARZENIA.

2 NIEPOWTARZALNOŚĆ

NASZE BIURO REALIZUJE OCZEKIWANIA KLIENTA ZARÓWNO INDYWIDUALNEGO JAK I BIZNESOWEGO. CHCEMY ABY KAŻDY KLIENT MIAŁ POCZUCIE WYJĄTKOWOŚCI, TOTEŻ KAŻDY TEMAT OPRACOWUJEMY INDYWIDUALNIE.

3 PERFEKCJA

W SPOSÓB WYJĄTKOWY DBAMY O SZCZEGÓŁY OPRACOWANIA. TAK JAK ŻYCIE SKŁADA SIĘ Z DROBNYCH EPIZODÓW TAK WNĘTRZE Z DETALI.

4 PROFESJONALIZM

NASZ KLIENT OTRZYMUJE DOKUMENTACJE PROJEKTOWĄ ZAWIERAJĄCĄ KOMPLET MATERIAŁÓW NIEZBĘDNYCH DO ZREALIZOWANIA PROJEKTU: ZESTAWIENIA MATERIAŁÓW, SZCZEGÓŁOWE DYSPOZYCJE MATERIAŁOWE I KOLORYSTYCZNE, ZESTAWIENIA KOSZTÓW. OTRZYMUJE PROJEKT DOPRACOWANY DO PERFEKCJI DZIĘKI CZEMU OSZCZĘDZA SWÓJ CZAS I ZYSKUJE SPOKÓJ.

5 UMIEJĘTNOŚĆ SŁUCHANIA

POSIADAMY RZADKĄ CECHĘ WSŁUCHIWANIA SIĘ W POTRZEBY KLIENTA. SŁUCHAMY I WYCIĄGAMY WNIOSKI, TAK ABY KLIENT MIAŁ PEWNOŚĆ , ŻE ZOSTANĄ SPEŁNIONE JEGO OCZEKIWANIA.

6 CENA

WYCHODZIMY Z ZAŁOŻENIA, KAŻDY KLIENT MA PRAWO DO ODROBINY LUKSUSU, STĄD HONOROWANIE WYSOKOŚCI BUDŻETU JAKIM DYSPONUJE KLIENT. NIE NARAŻAMY KLIENTA NA PODEJMOWANIE PRZEDSIĘWZIĘĆ PRZEKRACZAJĄCYCH MOŻLIWOŚCI FINANSOWE.